Permission watchdog (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Role
af: Rol

en: Removed
af: Verwyder
