Permission watchdog (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Filter
ar: انتقاء

en: Role
ar: الدور
