Permission watchdog (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Added
bg: Добавено

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Role
bg: Роля

en: Removed
bg: Премахнато
