Permission watchdog (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Changes
da: Ændringer

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: Added
da: Tilføjet

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: All roles
da: Alle roller

en: Removed
da: Fjernet
