Permission watchdog (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Changes
de: Änderungen

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: User
de: Benutzer

en: Added
de: Hinzugefügt

en: Roles
de: Rollen

en: Role
de: Rolle

en: All roles
de: Alle Rollen

en: Removed
de: Entfernt
