Permission watchdog (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Changes
et: Muudatused

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: Role
et: Roll
