Permission watchdog (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Changes
fa: تغییرات

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Added
fa: اضافه شده

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Filter
fa: فیلتر

en: Role
fa: نقش
