Permission watchdog (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Changes
gl: Cambios

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Filter
gl: Filtro

en: Role
gl: Rol
