Permission watchdog (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Added
he: התווסף

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Role
he: תפקיד

en: Removed
he: הוסר
