Permission watchdog (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Role
hi: भूमिका
