Permission watchdog (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Added
hr: Dodano

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: Role
hr: Uloga
