Permission watchdog (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Changes
is: Breytingar

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: Role
is: Hlutverk
