Permission watchdog (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Changes
ja: 変更

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Filter
ja: フィルター

en: Role
ja: 役割
