Permission watchdog (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Role
km: តួនាទី
