Permission watchdog (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Changes
kn: ಬದಲಾವಣೆಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Added
kn: ಸೇರಿಸಲಾಗಿದ್ದು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Removed
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕಲಾಗಿದೆ
