Permission watchdog (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Role
ku: ڕۆل
