Permission watchdog (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Added
lv: Pievienots

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Role
lv: Loma
