Permission watchdog (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: All roles
nl: Alle rollen

en: Removed
nl: Verwijderd
