Permission watchdog (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Changes
pt: Alterações

en: User
pt: Usuário

en: Added
pt: Adicionado

en: Roles
pt: Papéis

en: Filter
pt: Filtrar

en: Role
pt: Papel

en: Removed
pt: Removido
