Permission watchdog (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Changes
ro: Modificări

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Filter
ro: Filtru

en: Role
ro: Rol

en: Removed
ro: Eliminat
