Permission watchdog (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Changes
ru: Изменения

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Added
ru: Добавлено

en: Roles
ru: Роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Role
ru: Роль

en: All roles
ru: Все роли

en: Removed
ru: Удалено
