Permission watchdog (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Role
te: పాత్ర
