Permission watchdog (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Changes
tr: Değişiklikler

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Added
tr: Eklendi

en: Roles
tr: Roller

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Role
tr: Rol

en: Removed
tr: Silindi
