Permission watchdog (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Changes
uk: Зміни

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Added
uk: Додано

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Role
uk: Роль

en: All roles
uk: Всі ролі

en: Removed
uk: Вилучене
