Permission watchdog (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Changes
vi: Thay đổi

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: Added
vi: Đã thêm

en: Roles
vi: Vai trò

en: Filter
vi: Lọc

en: Role
vi: Vai trò

en: Removed
vi: Đã gỡ bỏ
