Permission watchdog (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Changes
ca: Canvis

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Role
ca: Rol
