Permission watchdog (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Changes
cs: Změny

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr
