Permission watchdog (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Role
cy: Swyddogaeth
