Permission watchdog (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Role
eu: Rol

en: Removed
eu: Kendu
