Permission watchdog (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Changes
fr: Modifications

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: User
fr: Utilisateur

en: Added
fr: Ajouté

en: Roles
fr: Rôles

en: Filter
fr: Filtrer

en: Role
fr: Rôle

en: All roles
fr: Tous les rôles

en: Removed
fr: Retiré
