Permission watchdog (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Changes
hu: Változások

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Role
hu: Szerepkör

en: All roles
hu: Minden szerepkör

en: Removed
hu: Eltávolított
