Permission watchdog (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Changes
it: Modifiche

en: User
it: Utente

en: Added
it: Aggiunto

en: Roles
it: Ruoli

en: Filter
it: Filtra

en: Role
it: Ruolo

en: All roles
it: Tutti i ruoli

en: Removed
it: Rimosso
