Permission watchdog (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Role
nn: Rolle
