Permission watchdog (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: Role
oc: Ròtle

en: Removed
oc: Suprimit
