Permission watchdog (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
