Permission watchdog (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Changes
pl: Zmiany

en: User
pl: Użytkownik

en: Added
pl: Dodano

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Role
pl: Rola

en: Removed
pl: Usunięto
