Permission watchdog (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Changes
sk: Zmeny

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Added
sk: Pridané

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov
