Permission watchdog (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Changes
sv: Ändringar

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Added
sv: Tillagd

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Role
sv: Roll

en: Removed
sv: Borttagen
