Permission watchdog (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Role
ta: பாத்திரம்
