Permission watchdog (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Added
be: Дадана

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Role
be: Роля
