Permission watchdog (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Role
bo: འགན་ནུས
