Permission watchdog (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Changes
el: Αλλαγές

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Role
el: Ρόλος
