Permission watchdog (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Changes
es: Cambios

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: User
es: Usuario

en: Added
es: Añadido

en: Filter
es: Filtro

en: Role
es: Rol

en: All roles
es: Todos los roles

en: Removed
es: Eliminado
