Permission watchdog (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Changes
fi: Muutokset

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Added
fi: Lisätty

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Role
fi: Rooli

en: All roles
fi: Kaikki roolit

en: Removed
fi: Poistettu
