Permission watchdog (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Role
gu: હોદો
