Permission watchdog (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User
id: Pengguna

en: Added
id: Ditambahkan

en: Roles
id: Peran

en: Filter
id: Saring

en: Role
id: Peran
