Permission watchdog (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: User
lt: Narys

en: Added
lt: Pridėta

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Role
lt: Rolė
