Permission watchdog (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога
