Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Edit role
af: Wysig rolle
