Permissions Export Import (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Edit role
ca: Edita el rol
